MeetingPlanner.pl

Portal adresowany do przedstawicieli branży spotkań (eventowej). Misją platformy jest dostarczanie aktualnej i rzetelnej informacji, wdrażanie narzędzi wspierających proces organizacji wydarzeń, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska branżowego. MeetingPlanner.pl jest organizatorem konkursu MP Power Awrads i Kreatywny Roku Branży Eventowej, MP Legia Cup, spotkań B2B i wizyt studyjnych jak MP MICE Tour®, MP Fast Date® oraz wydawcą publikacji, których tematyka dotyczy branży spotkań jak „Prawo w eventach” czy „Leksykon przemysłu spotkań”.

 

MICE Poland

Drukowany magazyn wydawany od 2002 r. z publikacjami dotyczącymi rynku eventów i incentive . Podejmowane tematy ujęte są z perspektywy zlecających wydarzenia, ich organizatorów oraz podwykonawców. Dotyczą zmian na rynku w poszczególnych sektorach, stowarzyszeniach, informacje o realizowanych eventach, przetargach, klientach, opinie i prezentacje sylwetek, rozmowy z ekspertami i praktykami ze świata, analizy poszczególnych segmentów rynku, materiały warsztatowe, studia przypadków, bazy kontaktów, prezentacje destynacji i obiektów oraz relacje z targów i wydarzeń środowiskowych.

 

THINK MICE

Magazyn poświęcony polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE), który swoim zakresem obejmuje wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje. Podejmowane przez nas tematy opisywane są w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazujemy rolę i znaczenie branży m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer brandingu czy marketingu miejsc. Na naszych łamach rozmawiamy z najwybitniejszymi reprezentantami przemysłu spotkań, przybliżamy ich sylwetki i dokonania, przedstawiamy najciekawsze case studies. Mocną stroną gazety jest sekcja blogerska prezentująca punkt widzenia zagranicznych praktyków branży.

 

Event Management

Czasopismo Event Management Polska skierowane jest do event managerów, właścicieli firm i agencji eventowych, travel plannerów oraz osób, które organizują imprezy, konferencje, szkolenia czy kongresy. Magazyn gwarantuje tylko merytoryczne informacje dotyczące branży MICE, proponuje gotowe rozwiązania dla osób zarządzających eventami i przedstawia najciekawsze informacje eventowe z całego świata. Inspirujące treści można zawdzięczyć autorom czasopisma, których stanowią praktycy branży spotkań, specjaliści od mediów i świata nowych technologii.

 

OOH Magazine

OOH event! – katalog branży event & MICE. OOH magazine – kwartalnik o skutecznej reklamie. Jako jedyni jesteśmy obecni na prestiżowych konferencjach marketingowych docierając do dyrektorów marketingu i event managerów. W katalogu OOH event! znaleźć można informacje o agencjach, obiektach, cateringu, wyposażeniu, atrakcjach i gadżetach, a także przeczytać ciekawe wywiady i artykuły branżowe. Jednym słowem, to swoiste kompendium wiedzy.

 

The Warsaw Voice

The Warsaw Voice: Multimedia Platform in Poland – polski miesięcznik wydawany w języku angielskim, opisujący wydarzenia w Polsce i Europie Środkowej. Skierowany jest głównie do obcokrajowców (biznesmenów, przedstawicieli instytucji międzynarodowych) zainteresowanych Polską i regionem. Prezentuje wiadomości polityczne, ekonomiczne i społeczno-kulturalne. Wydawany jest przez Warsaw Voice SA.
 

Waszaturystyka.pl

Wydawcą portalu Waszaturystyka.pl jest Wydawnictwo Wasze Podróże, do którego należy również Magazyn Turystyczny Wasze Podróże. Ekipa redakcyjna portalu oparta jest o osoby od lat współpracujące z Waszymi Podróżami, uzupełniona o fachowców z różnych dziedzin. Oczywiście, zapraszamy przedstawicieli szeroko rozumianej branży turystycznej do współpracy przy współtworzeniu portalu, tak, by jego nazwa była jak najbardziej uzasadniona.

 

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter