Rejestracja

AKTUALNOŚCI


 
Polska Izba Przemysłu Targowego sponsorem strategicznym Meetings Week Poland 2017!
więcej  
Tegoroczna edycja Meetings Week Poland 2017 odbędzie się na uczelni Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Ursynów, stacja metro Stokłosy).

Prelegenci

21 marca 2017 (wtorek)

 
 

Wydarzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej

zdjęcie

WigRaki: Szczepan Żurek, Paweł Cywiński, Jarosław Ziółkowski

Jan Strzelecki, Jan Mencwel, Cyryl Skibiński, Mateusz Luft, Paweł Cywiński, Szczepan Żurek i Jarosław Ziółkowski to członkowie grupy kolarskiej WigRak są amatorami, ale na koncie mają już doniosłe sportowe sukcesy. W 2015 roku zasłynęli zdobyciem wszystkich sześciu szczytów Korony Warszawy (między innymi Kopa Cwila, Górka Szczęśliwicka, Kopiec Powstania Warszawskiego). Podjęli zupełnie nowe wyzwanie, jakim jest przejechanie całej trasy Tour de Pologne na kultowych polskich rowerach składakach typu Wigry. 73. Tour de Pologne rozpoczął się w Radzyminie, a zakończył w Krakowie, natomiast kolarze mieli do pokonania ponad 1000 kilometrów. WigRak miał nieco ułatwione zadanie, bo nie pokonywał rund w miastach etapowych, ale nie zmienia to faktu, że cel i tak był niezwykle ambitny. Członkowie grupy przed Tour de Pologne twierdzili, że jest to możliwe, pomimo długiej i wyczerpującej trasy, morderczych przewyższeń oraz barier technologicznych, jakie stawia przed nimi sprzęt, który wybrali.
   
zdjęcie

Eliza Czyżewska

Psycholog, z doświadczeniem w firmach szkoleniowych, eventowych i konsultingowych. Swego czasu menedżer do spraw personalnych, obecnie realizuje projekty z zakresu szkoleń, edukacji i organizacji wydarzeń. Prywatnie zakochana w górach i w podróżowaniu, zawsze ambitnie i zawsze w konkretnym celu. Prowadzi portal osobyzasoby.pl, a prywatnie bloga strefaprzygod.pl.
   
zdjęcie

Marta Dunin - Michałowska

Założycielka, właścicielka i Prezes Zarządu Mea Group – agencji marketingu zintegrowanego specjalizującej się w organizacji eventów.
Z branżą eventową związana od 1997 roku. Własną firmę, pierwotnie agencję Mea Event, a obecnie Mea Group założyła w 2008 roku. Od tej pory konsekwentnie rozwija jej działalność, zatrudniając obecnie 20 osób i realizując w tym czasie projekty dla ponad 150 Klientów. W tej chwili agencja Mea Group jest jednym z najważniejszych graczy na polskim rynku organizacji spotkań. Agencja realizuje projekty dla Klientów reprezentujących niemal wszystkie sektory rynkowe i branże, a jej wyniki finansowe konsekwentnie rosną.
Dzięki pasji i charyzmie, Marta Dunin-Michałowska poprowadziła swoją agencję do sukcesów w licznych konkursach i rankingach, wśród których najważniejsze to m.in. nagroda MP Power 12 w kategorii Agencja Eventowa roku 2013, przyznana Marcie Dunin-Michałowskiej przez portal branżowy Meetingplanner.pl oraz tytuł Gazeli Biznesu 2014, przyznawany najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom w rankingu dziennika Puls Biznesu. Marta Dunin-Michałowska otrzymała także w styczniu 2015 r. tytuł Osobowości Roku 2014 miesięcznika branżowego MICE Poland, przyznawany za etykę pracy, profesjonalizm, skuteczność i wkład w rozwój branży eventowej w Polsce.
Marta Dunin-Michałowska aktywnie działa także na rzecz branży, z którą jest związana. W lutym 2014 roku została powołana do Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, którego została Wiceprezesem. Na piastowanym stanowisku, wraz z innymi działaczami SBE, pracowała nad tworzeniem najwyższych standardów pracy w branży, jej profesjonalizacją oraz budowaniem etosu zawodu Event Managera. W listopadzie 2014 roku, Marta Dunin-Michałowska, decyzją Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Branży Eventowej objęła stanowisko Prezesa Zarządu SBE. W nowej roli angażuje się z pasją w prowadzenie projektów edukacyjnych dla przedstawicieli branży eventowej (pierwsza na rynku konferencja poświęcona eventowi jako skutecznemu narzędziu marketingowemu – Event Biznes, Studium Event Management prowadzone przez SBE przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, cykliczne debaty branżowe pod patronatem miesięcznika BRIEF).
Stale angażując się w rozwój polskiej branży eventowej, Marta Dunin-Michałowska wsparła także wydanie książki autorstwa dra Krzysztofa Celucha „Przemysł spotkań. Wiedza, produkt, motywacja”, która na rynku pojawiła się w styczniu 2015 r. Książka jest pierwszym kompleksowym kompendium wiedzy na temat polskiego rynku eventowego.
Marta Dunin-Michałowska angażuje się także w działalność charytatywną. Wspiera Fundację „Pożywienie darem serca”, wzięła udział w wydaniu charytatywnego kalendarza Businesswoman & Life, dedykowanego Fundacji „SOS Wioski dziecięce” (za udział w przedsięwzięciu nagrodzona została Statuetką Dobroczynności), a wraz ze swoją agencję przez rok zapewniła non-profit obsługę marketingową Fundacji Spełnionych Marzeń.
Prywatnie: żona i matka, spełniona kobieta. Kocha aktywny styl życia i podróże, stale dba o swój rozwój osobisty.
 
   
zdjęcie

Rafał Rosiejak

 
   
zdjęcie

Konferansjer

Mariusz Korpoliński - Konferansjer. Ekspert w branży eventowej – poprowadził ponad 1000 eventów. Dziennikarz ReTV.  Aktor przez 4 sezony związany z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie. Twórca autorskiego programu nauczania w szkole teatralnej „Praca aktora z mikrofonem“. Certyfikowany spiker stadionowy PZPN. Trener wystąpień publicznych. Były prezenter Telewizji Polskiej i Polskiego Radia. 20 lat pracy w mediach.

ORGANIZATORZY

 
 
 więcej o organizatorach

Pobierz aplikację mobilną
     

lub zeskanuj kod QR
 
 

MEETINGS WEEK POLAND 2016

Pobierz podsumowanie

Partner Strategiczny

Sponsor złoty

Patronat honorowy

Partner Brązowy

Partner mutlimedialny

Partner scenografii

Dostawca mebli


Partnerzy

Syskonf     Poland Convention BureauPolska Organizacja Turystyczna  


Patroni medialni