Rejestracja

AKTUALNOŚCI


 
Polska Izba Przemysłu Targowego sponsorem strategicznym Meetings Week Poland 2017!
więcej  
Tegoroczna edycja Meetings Week Poland 2017 odbędzie się na uczelni Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Ursynów, stacja metro Stokłosy).

Prelegenci

22 marca 2017 (środa)

 
 

Inspiration Booster - Siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym

Agnieszka Węglarz

Strateg, niezależny doradca i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem trenerskim oraz biznesowym, wykładowca ICAN Institute.
 
Prowadzi projekty rozwojowe i doradcze zorientowane na budowanie przewagi konkurencyjnej firm w branży B2B i B2C w obszarze marketingu i sprzedaży. Jej specjalizacja to segmentacja, budowanie oferty wartości, wielokanałowe dotarcie do klienta, content marketing oraz sprzedaż doradcza.

Absolwentka Wydział Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim, stypendystka University College Galway oraz Sussex University w dziedzinie ekonomii i zarządzania. Pracowała dla wielu znanych marek i firm. Jako dyrektor działu Strategii w agencji G7 była odpowiedzialna za doradztwo strategiczne między innymi dla takich firm jak Era, Hortex, Chipita, PZU Życie, Warta, Ferrero (marka Kinder Bueno) oraz Kredyt Bank.
 
Przez wiele lat pracowała na stanowiskach menedżerskich w korporacjach - kierowała Departamentem Strategii Marketingowej, a następnie Departamentem Zarządzania Marką w firmie Polkomtel. Była także szefem marketingu w Sygnity S.A.
 
Od 2014 roku prowadzi własną działalność konsultingową oraz współpracuje z Harvard Business Review Polska jako Dyrektor Programu B2B Business Development i Wykładowca ICAN Institute.
 

Inspiration Booster - Siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym

Marcin Słomski, FCCA

Partner Zarządzający Private Venture Partners, ekspert w zakresie budowy i optymalizacji wartości spółek, trener biznesowy i wykładowca ICAN Institute.

Od kilkunastu lat współpracuje bezpośrednio z właścicielami prywatnych przedsiębiorstw oraz z zarządami spółek w zakresie budowania i optymalizowania wartości spółek. Posiada praktyczne doświadczenie z zakresu zarządzania finansami po stronie biznesu (łącznie ponad 4 lata w roli dyrektora finansowego oraz dyrektora controllingu). W ICAN Institute przez prawie 2 lata łączył funkcję dyrektora finansowego z rolą dyrektora zarządzającego. Przez blisko 8 lat zajmował się doradztwem biznesowym oraz corporate finance w Central Europe Trust (należącej do międzynarodowej sieci Clairfield International). W CET uczestniczył w realizacji ponad 50 projektów doradczych z obszaru M&A (kupowania i sprzedawania spółek, fuzji, pozyskania kapitału, opracowania biznes planów i wycen przedsiębiorstw). 

Posiada wykształcenie w zakresie zarządzania zdobyte na wiodących uczelniach biznesowych na świecie - studiował na INSEAD (Certificate in Global Management) we Francji i w Singapurze oraz IE Business School (Venture Capital & Private Equity Programs) w Hiszpanii. Posiada międzynarodowe kwalifikacje w obszarze finansów ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Ukończył podyplomowe studia na Akademii Leona Koźmińskiego (Prawo dla Menedżerów), ukończył program ICAN Total Marketing dla osób zarządzających biznesem B2B, jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Ekonomii – Finanse Międzynarodowe i Bankowość), studiował również na uniwersytecie MGIMO w Moskwie.

Posiada biegłą znajomość j. angielskiego. Dodatkowo w celach turystycznych posługuje się j. hiszpańskim i j. rosyjskim. Hobby – podróżowanie i tzw. adventure sports – nurkowanie techniczne (PSAI Advance Nitrox, Master Diver, Full Cave Diver) oraz trekking górski i wspinanie.

 

Inspiration Booster - Siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym

Angelika Chimkowska

Ekspert oswajania zmian dla osób i organizacji biznesowych.

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w branżach B2B i FMCG w kilu wiodących korporacjach. Obecnie wspiera duże organizacje w zarządzaniu zmianą jako konsultant, trener i mówca.
Absolwentka Executive MBA na Coventry University UK, Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego, a także członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Obecnie wpiera duże organizacje w oswajaniu zmian jako konsultant, trener i mówca. 
Autorka książki „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz bloga poświęconego zmianom. Więcej na  https://chimkowska.com
 

Inspiration Booster - Siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym

Tomasz Majewski


Najbardziej utytułowany polski kulomiot, dwukrotny mistrz olimpijski. Motto Tomasza brzmi: "zawsze naprzód do celu!".

Złote medale zdobył podczas igrzysk w Pekinie (2008) oraz Londynie (2012).
Stawał na podium mistrzostw świata, mistrzostw Europy oraz halowych mistrzostw świata i halowych mistrzostw Europy. W 2005 został mistrzem uniwersjady. Dziewięciokrotny (na stadionie i w hali) rekordzista Polski i wielokrotny medalista mistrzostw Polski seniorów.

Doceniony w Polsce i w Europie. W 2008 i 2012 wygrywał plebiscyt Złote Kolce organizowany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i magazyn Sport. W plebiscycie European Athletics na najlepszego lekkoatletę Europy zajął siódme miejsce w roku 2008. Wybrany lekkoatletą lipca 2009 w Europie. Dwukrotnie wybierany do dziesiątki najlepszych polskich sportowców w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Na koniec roku 2012 zajął szóste miejsce w plebiscycie na europejskiego lekkoatletę roku organizowanym przez European Athletics.

W 2008 został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a w 2009 otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski. Absolwent Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Prywatnie Tomek jest fanem koszykówki (kibicuje Detroit Pistons). Lubi dobrą książkę, w szczególności z dziedziny science-fiction i fantasy. Czas wolny poświęca swojej żonie Ani oraz synowi Mikołajowi.

ORGANIZATORZY

 
 
 więcej o organizatorach

Pobierz aplikację mobilną
     

lub zeskanuj kod QR
 
 

MEETINGS WEEK POLAND 2016

Pobierz podsumowanie

Partner Strategiczny

Sponsor złoty

Patronat honorowy

Partner Brązowy

Partner mutlimedialny

Partner scenografii

Dostawca mebli


Partnerzy

Syskonf     Poland Convention BureauPolska Organizacja Turystyczna  


Patroni medialni