Rejestracja

AKTUALNOŚCI


 
Polska Izba Przemysłu Targowego sponsorem strategicznym Meetings Week Poland 2017!
więcej  
Tegoroczna edycja Meetings Week Poland 2017 odbędzie się na uczelni Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Ursynów, stacja metro Stokłosy).

Prelegenci

23 marca 2017 (czwartek)

 

Uwarunkowania prawne i techniki wsparcia sprzedaży w organizacji konferencji

Aleksandra Dalecka

Kancelaria Radców Prawnych Marek Zdanowicz i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Adwokat od 2004 r, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, szefowa Hospitality Department w Kancelarii Radców Prawnych Marek Zdanowicz i Wspólnicy Spółka Komandytowa. W swojej praktyce zajmuje się szczególnie przygotowywaniem i negocjowaniem umów. Kancelaria oprócz bieżącej obsługi prawnej dla przedsiębiorców, w tym przygotowywania i negocjowania umów, świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców, w tym podatkowej, procesowej, windykacyjnej.
 
 

Uwarunkowania prawne i techniki wsparcia sprzedaży w organizacji konferencji

 

Anna Górska

Business Development Director EXPO XXI Warszawa
ICCA Central European Chapter Chairperson

 
Doświadczony manager z wieloletnią praktyką w zarządzaniu organizacją, zespołami i dużymi imprezami, działającym na rynku MICE, HoReCa i obiektów kulturalnych. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stanowego Uniwersytetu w Nowym Jorku. Doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. w firmie Coca-Cola Beverages Polska i w Hotelu Holiday Inn Gdańsk. Od 2007 roku związana w Gdańską Organizacją Turystyczną i Gdańsk Convention Bureau, w której pełniła funkcję Prezesa Zarządu, odpowiadając za promocję miasta w kraju i za granicą. W tym czasie z sukcesem zrealizowała szereg projektów marketingowych, takich jak wprowadzenie i rozwój na rynku pomorskim innowacyjnej aplikacji GCBeVENT oraz zainicjowanie monitoringu ruchu turystyki biznesowej. Występowała także w charakterze pomysłodawcy i organizatora różnego rodzaju imprez i konferencji poświęconych promocji Gdańska. Za swoją  działalność otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. w 2014 roku nagrodę Osobowość Roku w konkursie MP Power Awards, a w 2015 roku odznakę honorową nadaną przez ministra sportu i turystyki „Za zasługi dla turystyki”. Członek krajowych i międzynarodowych organizacji, skupiających profesjonalistów z branży spotkań, w których aktywnie udziela się wolontarystycznie. W latach 2010-2014r. wiceprezes ds. członkostwa w MPI (Meeting Professionals International) Poland. Od 2010r. pełni również funkcję, jako pierwsza w historii Polka, Przewodniczącej Oddziału Europy Centralnej ICCA (International Congress and Convention Association). Członek kapituły krajowych i międzynarodowych konkursów, związanych z przemysłem spotkań m.in. ICCA Best Marketing Award, Eventex Awards, Osobowość Roku MICE Poland i Programu Ambasadorów Kongresów Polskich. Jest wykładowcą akademickim i Ambasadorem CONVENE. Wielokrotnie brała udział jako prelegent na krajowych i międzynarodowych konferencjach. Jej pasje to nurkowanie, kino, podróże i gotowanie.
 
 

Uwarunkowania prawne i techniki wsparcia sprzedaży w organizacji konferencji

 

Sara Lamik


Polska Izba Przemysłu Targowego 

Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z przemysłem spotkań związana od siedmiu lat.  Od trzech lat pracuje w firmie „Targi w Krakowie” jako szefowa działu kongresów (PCO&DMC). Zajmuje się pozyskiwaniem i realizacją konferencji i kongresów - wydarzeń organizowanych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – uruchomionym w maju 2014 r. obiekcie należącym do Targów w Krakowie, ale także w innych lokalizacjach.
Wcześniej przez blisko 10 lat w była związana zawodowo z Krakowskim Biurem Festiwalowym, przez ostatnie trzy jako Główny Specjalista ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków.
Od 2013 roku aktywnie działa w Stowarzyszeniu MPI (Meeting Professionals International) - największym globalnym stowarzyszeniu skupiającym profesjonalnych organizatorów spotkań, konferencji i eventów na świecie. Od lipca 2015 jest Wiceprezesem ds. Edukacji MPI Poland Chapter.

 
 

Uwarunkowania prawne i techniki wsparcia sprzedaży w organizacji konferencji

Krystian Łatka


Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Prawnik, doradca podatkowy, wykładowca i konsultant podatkowy w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, specjalizujący się w podatku od towarów i usług oraz obsłudze sporów podatkowych. Ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentem Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowca na Studium dla Doradców i Ekspertów Podatkowych. Uczestnik wielu projektów szkoleniowych dla największych przedsiębiorstw działających na polskim rynku. Autor artykułów i współautor książek o tematyce podatkowej, w tym kolejnych wydań komentarza do ustawy o podatku od towarów i usług. Prowadzi szkolenia podatkowego od 7 lat (w ostatnich dwóch latach przeprowadził ponad 100 szkoleń).

 
 

Uwarunkowania prawne i techniki wsparcia sprzedaży w organizacji konferencji

 

Michal Paracki


mOffice 
 
Trener biznesu, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji międzyludzkiej i międzykulturowej. Prowadzi własną firmę mOffice, zajmującą się outsourcingiem administracyjno-biurowym, jako trener współpracuje również z firmami szkoleniowymi Centrum Edukacji i Biznesu i TAMBIEN Tomasz Łysakowski. Posiada doświadczenie z zakresu bezpośrednich technik sprzedaży, obsługi klienta w administracji publicznej, organizacji spotkań motywacyjnych, konferencji i moderowania spotkań. Dodatkowym atutem trenera jest praktyczne doświadczenie w pracy z klientem w finansach (doradztwo finansowe) i administracji. Na co dzień poza prowadzeniem własnej firmy, zajmuje się realizują szkoleń otwartych i zamkniętych dla osób, które chcą budować swoje relacje biznesowe z klientem i zwiększać sprzedaż swoich produktów lub usług. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych z zakresu komunikacji międzykulturowej, ukończył również podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim z zakresu Biznesu i Technologii Ekologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w ING Usługi Finansowe (w zakresie doradztwa finansowego), Phinance S.A. i w Starostwie Powiatowym w Kartuzach (zakres: obsługa klienta). W swoim dorobku ma również współpracę medialną (praktyki dziennikarskie w TVP oraz Radiu Gdańsk).
 
 

Uwarunkowania prawne i techniki wsparcia sprzedaży w organizacji konferencji

 

Dagmara Plata-Alf


Hotel Media Group
 
Pasjonatka marketingu i zarządzania. Jej doświadczenie w branży turystycznej i hotelarskiej obejmuje ponad 10 lat. Aktywnie szkoli jako trener biznesu i specjalizuje się w strategicznym doradztwie marketingowym. Doktorantka w obszarze zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego i absolwentka prestiżowych studiów MBA na University of Bedfordshire. Pełniła funkcję Dyrektora Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientem sieci hoteli, Dyrektora Generalnego hotelu, a także realizowała szereg wykładów i prelekcji jako mówca eTravelForum, TravelCamp, Hotel & Tourism Trends, Profesjonalnych Warsztatów Biznes Hotel, a także Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych. Jest autorką licznych artykułów z zakresu marketingu oraz zarządzania w branży turystycznej i hotelarskiej, w tym regularnie publikuje w magazynach Biznes Hotel oraz Biznes Restauracje & Catering. Obecnie zarządza firmą Hotel Media Group, która jest właścicielem, m.in. takich marek jak: HotelAssist (firma doradcza), HotelAcademy (firma szkoleniowa), HotelAutomation (agencja specjalizująca się w aspektach zautomatyzowanych procesów marketingowych) oraz Marketing Pie (agencja marketingowo-eventowa). Prowadzi również osobistego bloga dagmaraplataalf.pl.

ORGANIZATORZY

 
 
 więcej o organizatorach

Pobierz aplikację mobilną
     

lub zeskanuj kod QR
 
 

MEETINGS WEEK POLAND 2016

Pobierz podsumowanie

Partner Strategiczny

Sponsor złoty

Patronat honorowy

Partner Brązowy

Partner mutlimedialny

Partner scenografii

Dostawca mebli


Partnerzy

Syskonf     Poland Convention BureauPolska Organizacja Turystyczna  


Patroni medialni