Claudia van’t Hullenaar

Senior Sustainability Consultant, Global Destination Sustainable Movement
Claudia posiada ponad 20 letnie multidyscyplinarne  doświadczenie biznesowe, w tym jedenaście lat w sektorze prywatnym (IT), w branży spotkań, komunikacji marketingowej, turystyce, hotelarstwie i destynacjach, i szeroką wiedzę z zakresu marketingu, komunikacji, event marketingu, zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności korporacyjnej. Pomaga wdrażać  systemy zrównoważonego rozwoju do strategii organizacji i destynacji. Projektuje i prowadzi warsztaty zorientowane na człowieka i edukację na temat zrównoważonego rozwoju oraz regularnie przemawia na konferencjach międzynarodowych.
Jest założycielką Sustained Impact. Współpracuje z Global Destination Sustainability Movement (GDS Movement), sprawując tam funkcję Starszego Konsultanta. Jest wolontariuszką jako Climate Reality Leader and Mentor i wraca na drugą kadencję, będąc członkiem Events Industry Council (EIC) Sustainability and Social Impact Committee.
Kontakt z Claudią  https://www.linkedin.com/in/claudiavanthullenaar/  lub claudia@gds-index.com

 

Lesley Williams

Managing Director, BestCities Global Alliance
Lesley objęła stanowisko dyrektora zarządzającego BestCities Global Alliance w styczniu 2020 r., gdzie od lipca 2017 r. pracowała jako dyrektor ds. Rozwoju rynku. Wcześniej była szefową ds. Turystyki biznesowej w Marketing Edinburgh,  gdzie koncentrowała się na pozyskiwaniu międzynarodowych i krajowych konferencji dla miasta. Kierowała również rozwojem Convention Bureau i była przewodniczącą oddziału ICCA w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jej wcześniejsze doświadczenie obejmuje pracę dla międzynarodowych sieci hotelowych i prestiżowych firm cateringowych oraz 8 lat jako dyrektor sprzedaży w Edinburgh International Conference Centre (EICC). Odegrała kluczową rolę w zwiększaniu zysku operacyjnego EICC w 2003 r. poprzez rozwój kluczowych międzynarodowych i krajowych stowarzyszeń oraz biznesu korporacyjnego.

 

Anna Górska

Wiceprezes Zarządu SKKP ds Współpracy Międzynarodowej, EXPO XXI Warszawa Business Development Director, Symposium Cracoviense - Doradca Zarządu
Doświadczony manager z wieloletnią praktyką w zarządzaniu organizacją, zespołami i dużymi imprezami, działającym na rynku MICE, HoReCa i obiektów kulturalnych. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stanowego Uniwersytetu w Nowym Jorku. Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdańsk Convention Bureau w latach 2007-2014. Od 2014 r. związana zawodowo z EXPO XXI Warszawa, gdzie pełni funkcję Business Development Director i odpowiada za relacje z międzynarodowymi stowarzyszeniami. Prowadzi też firmę zajmującą się doradztwem i konsultingiem w branży MICE. Członek krajowych i międzynarodowych organizacji, skupiających profesjonalistów z branży spotkań, w których aktywnie udziela się wolontarystycznie. W latach 2010-2014r. wiceprezes ds. członkostwa w MPI (Meeting Professionals International) Poland, a w latach 2012-2018 prezes Oddziału Europy Centralnej ICCA (International Congress and Convention Association). Za swoją  działalność otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. w 2014 roku nagrodę Osobowość Roku w konkursie MP Power Awards, a w 2015 roku odznakę honorową nadaną przez ministra sportu i turystyki „Za zasługi dla turystyki”. Członek kapituły krajowych i międzynarodowych konkursów, związanych z przemysłem spotkań m.in. ICCA Best Marketing Award, Eventex Awards, Osobowość Roku MICE Poland i Programu Ambasadorów Kongresów Polskich. Jest też wykładowcą w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.

 

Aneta Książek

Kierownik Sekcji PCB, Polska Organizacja Turystyczna
Absolwentka Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki (1999), Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie, kierunku Ekonomia Turystyki (2004)  oraz Europejskiej Akademii Dyplomacji (2014). Od 2019 roku Kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, w latach 2008-2018 główny specjalista ds. konferencji. W 2015 r. pracowała w Zagranicznym Ośrodku POT w Brukseli. Była m.in.: pomysłodawczynią projektu promującego Polskę, zwłaszcza szlaki rowerowe Green Velo. Akcja polegała na biciu rekordu Guinnesa przez Krystiana Herbę w jak najszybszym pokonaniu rowerem schodów Atomium. Za swoje działania została dwa razy nagrodzona wyróżnieniem MP Power Awards (2013,2020) oraz odznaką honorową „Za Zasługi dla Turystyki” przyznawaną przez Ministra Sportu i Turystyki (2016). Chętnie dzieli się wiedzą – okazjonalnie prowadzi zajęcia dydaktyczne, bierze udział w spotkaniach branżowych.

 

Magdalena Król

Zurich Tourism CVB
Urodzona w Warszawie, od 35 lat żyje w Szwajcarii. Absolwentka Uniwersytetu w Zurychu, kierunek – Slawistyka i Hispanistyka. Od 22 lat ogólnie w branży turystycznej (outgoing leisure, hotel sales, incoming leisure), od ok. 6 lat w branży MICE w Zurich Tourism CVB. Fokus ICT Cluster. Języki obce: Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Rosyjski, Francuski. Dwoje dzieci - 19 i 14 lat. Pasjonatka tańców latynoamerykańskich.
https://meeting.zuerich.com/en/clusters/ict/contact

 

Prof. dr hab. inż. Ewaryst Tkacz

Kierownik Katedry na Wydziale Inżynierii Biomedycznej,  Politechnika Śląska
Profesor tytularny zwyczajny w Politechnice Śląskiej od roku 2010, Kierownik Katedry Biosensorów i Przetwarzania Sygnałów Biomedycznych na Wydziale Inżynierii Biomedycznej w Politechnice Śląskiej oraz Profesor tytularny zwyczajny w Instytucie Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk
Członek IEEE (Institute of Electric and Electronic Engineering), EMBS (Engineering in Medicine and Biology Society), Członek ESAO (European Society of Artificial Organs), PTK (Polskie Towarzystwo Kardiologiczne), Polskiego Towarzystwa Inżynierii Biomedycznej, Komitetu Elektroniki Śląskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk, Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej
Organizator dorocznych Konferencji Międzynarodowych „Innovations in Biomedical Engineering” w Zabrzu i Katowicach oraz organizator Międzynarodowych Konferencji "SYMBIOSIS" w Gliwicach, Szczyrku, St. Petersburgu.
 

Tomasz Krzysztanowski

Dyrektor Generalny, Novotel & Ibis Poznań Centrum
Dziennikarz z wykształcenia, hotelarz z wyboru. Początki w Irlandii w grupie Marriott. Od 11 lat związany z Accor/Orbis Grupa Hotelowa. Owocna droga od kierownika recepcji do dyrektora obiektow: Mercure Toruń Centrum, Novotel Lódz Centrum, Novotel Kraków Centrum oraz od ponad roku Combo Poznań Centrum ( 516 pokoi). Dodatkowo absolwent studiów podyplomowych International Hotel Management Program na Uniwersytecie Łódzkim oraz członek shadow comex przy Accor S.A. France 2017-2020.

 

Anna Niedziela

Kierownik Działu Sprzedaży Lubelskiego Centrum Konferencyjnego
Od ponad 10 lat związana z marketingiem, sprzedażą B2C oraz B2B, a także realizacją projektów eventowych. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. 

Beata Bronowicz

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu – Belvedere Gourmet Group, w skład której wchodzą m.in. Restauracja Belvedere oraz Belvedere Catering by Design
Początek ścieżki zawodowej to współudział w tworzeniu struktur PTK Centertel (obecnie Orange) w Polsce w latach 1992-1995. Następne doświadczenie to fundusze inwestycyjne, w tym spotkanie z hotelarstwem – uczestniczyła w projekcie budowy i otwarcia pierwszego w Polsce hotelu w sieci Best Western we Wrocławiu. Pracę w branży MICE rozpoczęła w 2001 roku - jako Specjalista ds. Sprzedaży w Belvedere, odpowiadając za sprzedaż przestrzeni Restauracji Belvedere, oraz rozwijających się wówczas dynamicznie usług Belvedere Catering.
W 2009 roku awansowała na stanowiska Dyrektora Sprzedaży, a w 2014 roku została Członkiem Zarządu spółki.
Związana z Belvedere od 19 lat - odpowiada za tworzenie struktur działu sprzedaży, a także za rozwój oferty sprzedażowej usług gastronomicznych w wydziałach spółki, oraz za działania marketingowe.
W 2020 roku po raz drugi zwyciężyła w kategorii „Dostawca-Catering” - w plebiscycie MP Power Awards, wyróżniającym ekspertów i osobistości sektora branży eventowej w Polsce.


 

 


Patronat honorowy


Partner branżowyPartnerzy strategiczni


Partnerzy
 
Patroni medialni