Rejestracja

AKTUALNOŚCI


 
Polska Izba Przemysłu Targowego sponsorem strategicznym Meetings Week Poland 2017!
więcej  
Tegoroczna edycja Meetings Week Poland 2017 odbędzie się na uczelni Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Ursynów, stacja metro Stokłosy).

Program Meetings Week Poland 2017

20 marca
21 marca
22 marca
23 marca
 

24 marca 2017 (piątek)

MP Power Night – gala finałowa konkursu MP Power AwardsMP Power Night to finał pierwszego konkursu poświęconego branży eventowej i poszukującego najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach.
Na scenie pojawią się szczególne osobistości i eksperci branży wyróżnieni w plebiscycie Power 12 oraz przedstawiciele agencji eventowych, incentive travel, PCO, DMC i wielu firm dostarczających usługi eventowe – autorzy najlepszych zdaniem Jury MP Power Awards projektów i realizacji. W MP Power Projekt nagrodzone zostaną eventy, incentive travel, kongresy, realizacje multimedialne, cateringu, team buildingu i akcja CSR-owa. W ramach MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne – z największym eventowym potencjałem. Nominowane w tej części konkursu obiekty zostaną zaprezentowane podczas odbywającego się tego samego dnia w ramach Meetings Wek Poland Forum Obiektów.

Zgodnie z hasłem MP Power Awards nagrody trafią do tych z największą siłą przebicia w branży. O nagrodach w konkursie decyduje Jury złożone ze znanych w branży ekspertów i praktyków.

Finał MP Power Awards 2016 oraz finałowe wydarzenie Meetings Week Poland 2017 odbędzie się w przestrzeni Trybuny 2 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Waszawie. Wejście na podstawie zaproszeń.

www.mppowerawards.com
www.meetingplanner.pl

 

ORGANIZATORZY

 
 
 więcej o organizatorach

Pobierz aplikację mobilną
     

lub zeskanuj kod QR
 
 

MEETINGS WEEK POLAND 2016

Pobierz podsumowanie

Partner Strategiczny

Sponsor złoty

Patronat honorowy

Partner Brązowy

Partner mutlimedialny

Partner scenografii

Dostawca mebli


Partnerzy

Syskonf     Poland Convention BureauPolska Organizacja Turystyczna  


Patroni medialni