Partnerzy całego wydarzenia

Polska Organizacja Turystyczna

POT jest jedną z ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Naszym celem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Nasze działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzimy, zarówno w kraju jak i zagranicą. Jesteśmy agencją rządową wspierającą podmioty, które zajmują się turystyką. Polska Organizacja Turystyczna ma swoje przedstawicielstwa w 14 krajach świata. Dzięki znajomości specyfiki różnych krajów możemy planować nasze kampanie promocyjne, które uwzględniają charakter i potrzeby poszczególnych rynków. Od 2002 roku w strukturach POT działa Poland Convention Bureau (PCB), które jest jednostką odpowiedzialną za promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji dla organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych.

 
 

Brill AV Media

Brill AV Media Sp. z o.o. to firma obecna od wielu lat na rynku usług AV w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach oneAVteam, ściśle współpracuje z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii – jako członek międzynarodowej grupy posiada magazyny sprzętu w różnych lokalizacjach, zapewnia obsługę techniczną kilku tysięcy eventów rocznie i jest partnerem wielu obiektów eventowych w Polsce i za granicą. Kompleksowo obsługuje każdy event i posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia, oświetlenia oraz usług konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania i wideokonferencje.

 

Symposium Cracoviense

 

Rent Design

PRent Design to niemal 30 000 produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenia klientów 24h na dobę.
Jesteśmy liderem wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Nasze meble pojawiają się ponad 3000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.
Dzięki potężnej flocie samochodowej zapewniamy naszym klientom transport w wybrane miejsce w Polsce i Europie, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich naszych produktów.

 

Syskonf

Syskonf to internetowy system rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy online i zarządzać stroną internetową wydarzenia. Platforma Syskonf.pl umożliwia m.in.: rejestrację w wielu językach, przyjmowanie opłat w różnych walutach, obsługę płatności i monitorowanie wpłat, wystawianie faktur, uruchomienie osobnego formularza do przesyłania abstraktów, wysyłkę selektywnego i spersonalizowanego mailingu, wydruk spersonalizowanych identyfikatorów i certyfikatów czy obsługę recepcji na miejscu.

 

Convention Bureau - Wrocław

Fundacja Promocji Turystyki Kongresowej Convention Bureau – Wrocław istnieje od 2002 roku i została powołana w celu promocji Wrocławia na rynkach międzynarodowych oraz wspierania wydarzeń z zakresu branży MICE pod kątem logistycznym i organizacyjnym. Na co dzień udzielamy również profesjonalnego wsparcia wielu instytucjom organizującym wydarzenia we Wrocławiu. W bazie Convention – Bureau Wrocław znajdują się liczne zdjęcia i filmy dotyczące Wrocławia, którymi chętnie się dzielimy. Nasz zespół to osoby doświadczone w kompleksowej organizacji konferencji i kongresów o zróżnicowanej tematyce. Ponadto, prowadzimy także szereg innych działaniach, takich jak pomoc w konstruowaniu BID-ów, Program rekomendowania Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) czy Program Ambasadorów Kongresów Wrocławia, a informacje o nich znajdą Państwo w naszych plikach do pobrania na wirtualnym stoisku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami !.

 

Partner branżowy

Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń

Patroni medialni