Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie.
Najwyższa jakość obsługi klienta to największy wyróżnik Rent Design. W codziennej pracy firma stawia na fachową obsługę zgranej i sympatycznej załogi. Dzięki własnej flocie samochodowej zapewnia swoim klientom transport, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich produktów.
W ramach poszerzania swoich struktur, Rent Design rozwija także dwie nowe marki: Rent Design Wedding (ofertę dedykowaną branży ślubnej) oraz Buy Design (platformę umożliwiającą zakup mebli od sprawdzonych dostawców z całego świata).
Rent Design jest członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej. Z początkiem roku 2019 firma została wybrana przez użytkowników platformy Polecam nie Polecam najczęściej polecaną wypożyczalnią mebli w Polsce, a magazyn Forbes uznał Rent Design jako jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych w województwie mazowieckim z przychodami poniżej 100 milionów złotych. W 2020 roku Rent Design, jako pierwsza i jedyna jak dotąd wypożyczalnia mebli w Polsce, otrzymała nagrodę MP Power Award w kategorii Narzędzie Organizatora.

Rent Design
+48 665 822 122
+48 665 822 422
+48 696 471 949
rent@rentdesign.pl

www.rentdesign.pl
www.facebook.com/rentdesign
www.instagram.com/rent_design/
www.instagram.com/rent_design_weddingOsoba do kontaktu: Małgorzata Sokół, kierownik ds sprzedaży

Rent Design
ul. Ożarowska 40/42 (hala F) 05-850 Duchnice
Tel 48 571 445 385
e-mail: gosia@rentdesign.pl
www: rentdesign.pl


Rent Design